Outsourcing

Managed Services

Britenet najlepszym dostawcą IT Managed Services 2021 według Clutch!

Na grafice odznaczenie portalu Clutch

Potrzebujesz dostawcy najwyższej jakości usług IT, który byłby idealnym partnerem do współpracy z Twoją firmą? Nie musisz już szukać! Britenet dostarczy rozwiązania stworzone z myślą o potrzebach Twojej firmy w zakresie przetwarzania operacyjnego. Nasz zespół liczący ponad 800 ekspertów IT specjalizuje się w outsourcingu i rozwoju oprogramowania, utrzymaniu systemów oraz wielu innych usługach IT. 

Naszą pasją jest pomaganie klientom w rozwoju ich biznesu poprzez dostarczanie skutecznych rozwiązań technologicznych. Czujemy ogromną satysfakcję, widząc, jak nasi partnerzy osiągają swoje biznesowe cele. Nasze starania zostały docenione i otrzymaliśmy kilka wyróżnień od liderów branży. Jednym z przykładów jest nasza ostatnia nagroda od Clutch, platformy B2B pomagającej firmom w znalezieniu najlepszych dostawców.

Według listy Clutch zostaliśmy uznani za jedną z najlepszych firm świadczących usługi IT w 2021 roku w Polsce. Jesteśmy niezwykle dumni z  tego wyróżnienia, tym bardziej, że Clutch dokładnie ocenia każdą firmę przed umieszczeniem jej na liście.

 - Jesteśmy głęboko zaszczyceni nagrodą i wspaniałą współpracą z Clutch. Motywujecie nas do bycia jeszcze lepszymi i do dalszej walki o pozycję lidera na rynku usług IT. – mówi Michał Borny, CEO Britenet.

Chcemy również okazać wdzięczność naszym klientom, dzięki którym zdobyliśmy tę nagrodę. Wasze miłe słowa, wsparcie i zaufanie do naszego zespołu sprawiły, że jesteśmy dzisiaj w tym konkretnym miejscu. Serdecznie dziękujemy za Wasze opinie zamieszczone na naszym profilu Clutch.

Oto jedna z recenzji naszego klienta:

Mają swoje własne pomysły na rozwiązywanie problemów technicznych. Mówimy im o rzeczach, które chcemy zrobić, a oni zadają odpowiednie pytania, by kolejno przedstawić przemyślane sugestie. Nie chcemy, aby nasi partnerzy ślepo podążali za naszymi wymaganiami, jeśli nie są one rozsądne. Rzucają nam wyzwania w dobry sposób, aby uzyskać właściwe rozwiązanie.

Neil Young, Dyrektor Zarządzający w Leaptree

Rozwiń swoją firmę dzięki współpracy z Britenet! Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak możemy Ci pomóc, przejrzyj naszą stronę i przeczytaj więcej na temat naszego doświadczenia i kompetencji. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z Tobą!