Business Intelligence

Sztuczna Inteligencja

Czatbot, który nie zirytuje klientów – czy to możliwe?

Grafika przedstawia czatbota. Uśmiechniętą postać z komputerem zamiast głowy, która siedzi przed laptopem.

Przed laty technologiczny hype na czaty i voice boty sprawił, że wiele firm postanowiło inwestować w technologię, która może i zmniejszała koszty obsługi klienta, ale równocześnie powodowała ogromne straty wizerunkowe oraz prowadziła do utraty wielu klientów. Czy można było tego uniknąć?

Jakie niebezpieczeństwa niesie podążanie za technologicznym hype’em? Czy warto wierzyć, że nowa technologia pojawiająca się na rynku rozwiążę wszystkie nasze problemy? O tym, w jaki sposób mądrze wykorzystać Large Language Models w swoim towarzystwie ubezpieczeniowym, w artykule dla Gazety Ubezpieczeniowej, opowiada Łukasz Nienartowicz – Head of Business Intelligenc w Britenet. 

Link do pełnego artykułu znajdziecie poniżej:

Czatbot, który nie zirytuje klientów

Zdjęcie profilowe Łukasza Nienartowicza

Łukasz Nienartowicz

Odpowiedzialny za rozwój obszaru Business Intelligence w Britenet. Od ponad 12 lat zajmuje się budowaniem hurtowni danych oraz rozwiązań analitycznych dla takich branż jak: bankowa, ubezpieczeniowa, motoryzacyjna i publiczna. Jest szczególnie zafascynowany obszarem przetwarzania i analityki danych klienckich. Specjalizuje się w doradzaniu klientom jak pokonywać ich wyzwania biznesowe oraz rozwijać swoje organizacje przy pomocy danych.