Data Quality

Jakość danych to gra zespołowa

Grafika przedstawia cztery dłonie składające cztery puzzle. Dłonie symbolizują cztery role — dwie po stronie biznesu i dwie po stronie IT. Puzzle symbolizują jakość danych jaką musi osiągnąć cały zespół.

O czym pamiętać decydując się na budowanie modelu machine learning? Jakie znaczenie w wykorzystaniu algorytmów machine learning ma jakość danych? I w jaki sposób przygotować się do wykorzystania rozwiązań uczenia maszynowego w naszej organizacji?

Odpowiedzi na te pytanie znajdziecie w artykule naszego eksperta oraz Head of Business Intelligence – Łukasza Nienartowicza.

Link do artykułu znajdziecie poniżej: 

Jakość danych to gra zespołowa

Zdjęcie profilowe Łukasza Nienartowicza

Łukasz Nienartowicz

Odpowiedzialny za rozwój obszaru Business Intelligence w Britenet. Od ponad 12 lat zajmuje się budowaniem hurtowni danych oraz rozwiązań analitycznych dla takich branż jak: bankowa, ubezpieczeniowa, motoryzacyjna i publiczna. Jest szczególnie zafascynowany obszarem przetwarzania i analityki danych klienckich. Specjalizuje się w doradzaniu klientom jak pokonywać ich wyzwania biznesowe oraz rozwijać swoje organizacje przy pomocy danych.