E-commerce

Frontend

Król i Łabędź – który e-commerce będzie najlepszy dla Ciebie?

Grafika przedstawiająca sklep internetowy oraz logotypy Sylius i Magento

Królestwo zakupów online niezaprzeczalnie przeżywa rozkwit. Szacuje się, że w 2020 roku ponad 2.05 miliarda ludzi dokona zakupów w Internecie. Ze względu na pandemię koronawirusa, liczba ta może okazać się niedoszacowana. Rynek online utrzymuje trend wzrostowy od wielu lat. Według danych serwisu eMarketer, w 2017 roku łączna wartość towarów sprzedanych w Internecie wyniosła 10.4% łącznej wartości światowej sprzedaży (2.38 biliona dolarów!), a w 2020 roku przekroczy 16%.

Jaką platformę e-commerce wybrać do swojego sklepu internetowego? Która z popularnych platform sprzedażowych będzie idealnie pasowała do naszego biznesu? Którego z rynkowych faworytów wybrać? Na te pytania w swoim artykule odpowiada ekspert Britenet – Piotr Wegner, Frontend Technology Manager.

Link do artykułu znajdziecie poniżej: 

Król i Łabędź – który e-commerce będzie najlepszy dla Ciebie?

Zdjęcie profilowe Piotra Wegnera

Piotr Wegner

Lider obszarów Frontend i Product Design z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Świeżo upieczony absolwent Executive Master of Business Administration IT. Change manager odpowiedzialny za promocję podejścia produktowego. FRISowy Wizjoner w myśleniu i Strateg w działaniu. Na pierwszy miejscu stawia ambicję oraz chęć działania – reszty można nauczyć każdego. Z Britenet związany jest od ponad 5 lat.