UX

Najczęstsze wyzwania we współpracy z zespołem projektantów UX

Grafika przedstawiająca zagadnienia pracy projektantów UX

Zazwyczaj jest tak, że włączenie projektantów UX do projektu przynosi wymierne korzyści. Sprawiają oni, że proces dostarczania rozwiązania cyfrowego jest bardziej zoptymalizowany dla klientów, zarówno pod kątem czasu, jak i nakładów finansowych. Niejednokrotnie, projektanci UX są także nieocenionym wsparciem dla Project Managera w nadzorowaniu jakości dostarczanego produktu.

Dlaczego warto uwzględnić specjalistów UX w projekcie? O czym należy pamiętać podczas takiej współpracy? Z jakimi problemami możemy spotkać się po drodze oraz w jaki sposób ich uniknąć? O realizacji projektów we współpracy z projektantami UX w swoim artykule opowiada ekspertka Britenet – Marta Siedlecka, Product Design Team Leader.

Link do artykułu znajdziecie poniżej: 

Najczęstsze wyzwania we współpracy z zespołem projektantów UX

Zdjęcie profilowe Marty Siedleckiej

Marta Siedlecka

Manager obszaru UX/UI Design oraz Webflow Development z ośmioletnim doświadczeniem w branży. Z wykształcenia psycholog i psychoterapeutka. Największą radość sprawia jej people management, mentoring młodych talentów z zakresu projektowania oraz planowanie strategii budowy i rozwoju produktów. Z Britenet związana od ponad 3 lat.