Stań się częścią #Briteteam

Tworzymy miejsce pełne ambicji, współpracy i życzliwości.
To kombinacja tworząca klimat do rozwoju i osiągania wielkich rzeczy. Stawiamy na Britenet!

Zobacz aktualne oferty

Kogo szukamy?

Kategoria
Lokalizacja
poziom stanowiska

Nie możesz znaleźć pozycji, która Cię interesuje?

Wiemy, że znalezienie idealnych pracowników nie jest łatwe i wymaga nie lada wysiłku, dlatego aktywnie rekrutujemy nowe talenty i nie pozwalamy nikomu przejść nam koło nosa.

Wyślij swoje CV
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Program Poleceń

To proste. Wystarczy, że polecisz znajomego, którego umiejętności odpowiadają wybranej ofercie rekrutacyjnej. Jeżeli po minimum 3 miesiącach rekomendowana przez Ciebie osoba będzie nadal z nami współpracować, otrzymasz nawet do 8000 złotych!

Poleć znajomego

Jak
rekrutujemy?

Pierwsze kroki w IT z Britenet

Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej

Za co lubimy Britenet

Atmosfera

Celebrujemy razem święta i urodziny, organizujemy imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe i piwne czwartki. Życzliwość i chęć pomocy – to znajdziesz
w Britenet.

Zwracamy się do siebie na “Ty”

Nasza kultura organizacyjna ma bardzo nieformalny charakter – wszyscy jesteśmy
na „Ty”, razem świętujemy większe i mniejsze okazje. Masz urodziny? Twój Zespół
na pewno ucieszy się z przyniesionego z tej okazji ciasta.

Co nasi pracownicy mówią o nas

Najważniejsi w firmie są ludzie - ludzie pełni pasji, entuzjazmu i pozytywnego nastawienia. Będąc częścią zespołu złożonego z takich właśnie osób, miałam okazję zdobywać doświadczenie i budować swoją markę osobistą. Każda poranna kawa, każdy wspólnie rozwiązany problem, każde spotkanie w biurze i poza nim dają mi poczucie, że pracuję we właściwym miejscu!

Izabela Wegner – Marketing Automation Leader

W Britenet od 5 lat

Różnicę pomiędzy Britenet kiedyś a dziś dostrzegam przede wszystkim w liczbie pracowników, zasięgu oraz rozpoznawalności naszej marki w branży IT. Gdy zaczynałem, firma liczyła kilkadziesiąt osób. Tempo wzrostu liczby naszych specjalistów oraz usług, jakie realizujemy przez ostatnie lata, mówią same za siebie. Jestem dumny z bycia częścią tej ekipy!

Daniel Wójcikowski – Support & Maintenance Manager

W Britenet od 11 lat

Britenet to nowoczesna organizacja, która potrafi budować długotrwałe relacje zarówno z klientami, jak i swoimi pracownikami. Dzięki silnej marce, mamy możliwość realizować złożone i unikalne na rynku projekty razem ze świetnymi specjalistami IT każdej wiodącej technologii. Cieszę się, że mogę pracować właśnie tu i dokładać swoją cegiełkę do sukcesu firmy.

Jan Palmowski – Head of PMO

W Britenet od 6 lat

Podobno osiągnięcie sukcesu określa się w momencie, gdy praca zaczyna sprawiać przyjemność. Britenet to miejsce, w którym współpraca, pasja i wspólne dążenie do celu jest bardzo istotne. Kluczowym aspektem jest zasięg naszych działań, wkład w rozwój ludzi, długoterminowe spojrzenie na rynek i realny wpływ na to, jak wygląda firma. Są mi to bardzo bliskie wartości i jestem dumny, że mogę się realizować w takim miejscu.

Jakub Kątny - Salesforce Leader 

W BRITENET OD 4 LAT

Britenet to świetnie miejsce, w którym można zarówno rozwijać karierę, jak i postawić pierwszy krok w IT. Znajdziecie tu zespół zaangażowanych, ciekawych świata ludzi, pełnych pasji i energii, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą. Doświadczenie i umiejętności naszych BritePeople sprawiają, że jesteśmy uznaną marką i możemy realizować duże i wymagające projekty. Bardzo się cieszę, że dołączyłem do takiej ekipy!

Dariusz Świdrak – Project Manager Leader

W BRITENET OD 1 ROKU

Pracowałam wcześniej w kilku firmach i właśnie w Britenet znalazłam to, czego od dawna szukałam – lojalnych i przyjaznych współpracowników, poczucia, że moje zdanie jest ważne i dobrej atmosfery pozwalającej na osobisty rozwój. Pomimo ciągle rosnącej liczby pracowników nadal czuje się tutaj jak u siebie i z przyjemnością przychodzę do pracy. Najbardziej doceniam jednak to, że zdobyłam tu wspaniałych przyjaciół.

Anna Kraciuk – Mid Allocation Center Specialist

W BRITENET OD 4 LAT

Rozpoczynając prace w Britenet byłem pełen obaw czy będę w stanie sprostać nowym wymaganiom. Jednak szybko się okazało, że jest to miejsce pełne sympatycznych osób chętnych dzielić się wiedzą oraz wspierać w każdym momencie. Otoczony ekspertami, dostarczałem rozwiązania mające wpływ na całą Polskę, a obecnie już na znaczną część Świata. Jest to firma, w której mam możliwość w pełni wykorzystywać swoją wiedzę i energię. 

Kamil Szestowicki – Senior Java Developer

W BRITENET OD 2 LAT

Britenet to firma wspierająca rozwój pracowników. Zacząłem tu pracę już jako student, dzięki autorskiemu programowi "Step One", który umożliwia start w IT i doskonalenie swoich umiejętności. Dzięki wsparciu moich współpracowników, wszelkie wyzwania stają się przyjemnością, która jest ogromną dawką motywacji. Bardzo doceniam tę firmę oraz osoby, które ją tworzą i cieszę się, że mogę być jej częścią.

Sebastian Dubaj – Junior Angular Developer

W BRITENET OD 1 ROKU

FAQ