Salesforce

CRM

Jak Salesforce rozwinie się razem z Twoją firmą?

Grafika przedstawiająca symbol wzrostu i koła zębate

Zazwyczaj rozważając zakup nowego narzędzia, bierzemy pod uwagę jego funkcjonalności, elastyczność, czyli możliwości dopasowania do konkretnych potrzeb oraz cenę. Świadomi klienci biorą jeszcze pod uwagę także opiekę posprzedażową w formie utrzymania i wsparcia systemu oraz rozwiązywania nagłych problemów. Decydując się na Salesforce, zyskujemy to wszystko, a nawet znacznie więcej. 

Salesforce jako wiodący CRM na rynku dba o dostosowanie swoich funkcjonalności do najnowszych rozwiązań. Jest aktualizowany trzykrotnie w ciągu roku, a jedną z jego fundamentalnych zasad jest innowacyjność. Decydując się na Salesforce, dołączamy do ogromnej społeczności osób tworzących i korzystających z całej palety funkcjonalności. Jakie jeszcze korzyści przynosi korzystanie z tej platformy?

Łatwość obsługi i dostępność z poziomu urządzeń mobilnych to jedne z najczęściej wymienianych zalet Salesforce. Tempo rozwoju wielu biznesów jest niezwykle szybkie, istnieje potrzeba płynnego obiegu informacji, by dostarczać klientom  jak najlepsze rozwiązania. Fakt, że Salesforce jest dostępny w chmurze, czyni go łatwym w utrzymaniu oraz elastycznym, co w szczególności doceniają jego użytkownicy. 

Pamiętaj, że wraz z rozwojem Twojej firmy będą na bieżąco zmieniać się także Twoje potrzeby. Być może pojawią się  nowi pracownicy, a nawet nowe działy. Na szczęście modyfikowanie Salesforce jest szybkie i łatwe. To nie Ty musisz dostosowywać się do systemu, ale to on dopasowuje się do Ciebie. W Salesforce możesz tworzyć pola, wskaźniki oraz dashboardy, jakie tylko chcesz. Jeżeli nabierający tempa biznes będzie wymagał podpięcia nowych funkcjonalności do systemu CRM, to z pewnością znajdziesz to, czego szukasz w AppExchange, czyli galerii wszystkich dodatkowych aplikacji. Jako że Salesforce jest numerem jeden na świecie i korzysta z niego mnóstwo osób, to możesz być pewien, że znajdziesz takie, na jakich Ci zależy, a nawet znacznie więcej.

Społeczność, a właściwie rodzina “Ohana” Salesforce, to zarówno osoby związane z technologiami, jak i biznesem. Stąd tak idealne dopasowanie rozwiązań technologicznych do rzeczywistych potrzeb różnego rodzaju firm. Jedną z wartości Salesforce jest właśnie sukces klientów, dlatego każda funkcjonalność oferowana przez platformę jest odpowiedzią na ich potrzeby. Salesforce łączy osoby z różnych branż, środowisk, krajów. Dzięki takiej różnorodności zyskujesz niekiedy całkiem nowe spojrzenie na pewne biznesowe aspekty, odkrywasz unikalne możliwości rozwoju, znajdujesz niestandardowe narzędzia, które napędzają Twój biznes. 

Warto wziąć pod uwagę także fakt, że korzystanie z wiodącego systemu CRM to zyskanie przewagi nad konkurencją. Wiele rozwiązań technologicznych, nowości, innowacyjnych technik pozyskiwania klientów ma swój początek właśnie w Stanach Zjednoczonych. Bycie częścią społeczności Salesforce to możliwość bycia na bieżąco z najnowszymi trendami w marketingu, sprzedaży oraz w zakresie najnowocześniejszych technologii użytkowych.

Wdrożenie Salesforce to dołączenie do całej społeczności zgromadzonej wokół tego rozwiązania. Korzystanie z wybieranego przez miliony firm narzędzia daje pewność sukcesu. Nie jest to jedynie jednorazowe skorzystanie z oprogramowania. Decydując się na Salesforce, zyskujesz nie tylko innowacyjny CRM wraz z szeregiem różnych chmur, ale także dostęp do wiedzy i doświadczenia całej społeczności oraz gwarancję rozwoju Twojego biznesu.